St. žáci : Na malém mistrovství Prahy 4 na třetím místě

Autor: Jiří Hron <hron(at)fzu.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 28. 03. 2007

Za krásného nedělního počasí jsme se zúčastnili jednodenního turnaje 4 týmů na umělce Kačerova. Všichni soupeři hrají I. třídu. Protože nás čekali 3 zápasy 2x20 minut, vzal jsem na zkušenou i trojici hráčů ročníku 94 - Čecha, Lehkého a Maška.

Na turnaj jeli: Macák, Varecha, Lacina, Štech, Koláček, Benda, Hlavík, Šulc, France, Procházka, Hnat, Sehnoutka, Koudelka, Čech, Lehký, Mašek

Tempo - Kačerov 0:2
Prvním soupeřem nám byl domácí Kačerov, pozdější vítěz turnaje. Kluci se zřejmě v sobotu dívali nejen na utkání reprezentace, neboť všichni působili, jako by se chtěli na hřišti vyspat. Přesto jsme měli úvodní šanci zápasu, France ji ale neproměnil. Po celý zápas jsme nedokázali předvést jedinou kombinaci a tak po dvou chybách v defenzivě jsme prohráli.

Tempo - Braník 0:4
Ostudně skončil zápas s Braníkem. První poločas jsme měli mírnou herní převahu, do zakončení nás ale soupeř moc nepouštěl. Po změně stran jsme brzy dostali branku a všichni až na vyjímky zápas zabalili. To znamenalo další branky v naší síti. Čekal bych, že především hráči, kteří z Braníka přišli, předvedou větší touhu po vítězství v takovém, pro ně prestižním utkání.

Tempo - Krč 4:2
Poslední zápas, ve kterém jsme mohli ukořistit alespoň 3.místo, jsme začali příšerně a po několika minutách prohrávali již 0:2. Soupeř měl několik šancí, ale ty lehkovážně zahazoval. Vzápětí přišel trest, když na dlouhý Šulcův míč naběhl Sehnoutka a levačkou se z voleje parádně trefil k tyči. Než se soupeř stačil rozkoukat, byl u míče opět Kája a výbornou přihrávkou vybídl Franceho, který s míčem naložil tak, jak měl - 2:2. Do poločasu se ještě jednou ukázal Sehnoutka, když přihrál pro změnu Hnatovi a ten strhl vedení na naši stranu. Ve druhé půli soupeř několikrát zahrozil, ale po chybě soupeře to byl Šulc, který dal výsledku konečnou podobu.

Konečné pořadí: 1. Kačerov, 2. Braník, 3. Tempo, 4. Krč