Ml. přípravka A: FC Tempo - Slavoj Podolí 1:3

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 28. 03. 2007

V úterý 27.3. jsme sehráli další z řady přátelských utkání tentokrát proti Slavoji Podolí, vedoucímu týmu I.třídy skupiny B. Úvod zápasu byl celkem vyrovnaný, kluci drželi se Slavojem krok, ale v 9. minutě zahrál ve vápně Petřek rukou a kopala se penalta, kterou Slavoj proměnil a tento stav vydržel až do konce první půlky.

Začátek druhé půle se nám moc nevydařil a hned ve 27. minutě jsme obdrželi druhý gól. Ve 35. minutě se pěkně uvolnil Chleborád a hezkou akcí snížil na 1:2. Poslední gól padl ale opět z nohou soupeře a zápas skončil 1:3.

Závěrem musíme říct, že kluci udělali spoustu chyb, někdy příliš drželi míč, vázly zejména přihrávky do stran, hráli hodně uprostřed hřiště. Pochvala patří tentokrát našemu gólmanovi, který vytáhl z kapsy pár výborných zákroků.

FC Tempo - Slavoj Podolí 1:3 (0:1)
Branka Tempa: Chleborád.
FC Tempo: Hasman - Klajbl, Petřek, Adámek, Sláma, Fikarová, Slavíček, Chleborád, Hlaváč, Jelínek, Kuriš, Klíma.