Ml. přípravka B: FC Zličín - FC Tempo 5:5

Autor: Oldřich Novotný <>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 02. 04. 2007

Borci mladší přípravky B zavítali na přátelský zápas do Zličína s místním FC. Chladnému ránu odpovídaly i chladné výkony. V první půli zápasu obdrželi svěřenci trenéra Hozáka tři rychlé a možná i zbytečné branky. Hnáni mohutným povzbuzováním přítomných rodičů a trenérů se však vzpamatovali a postupně dvěma nádhernými střelami Davida Obermajera snížili na 3:2. Do druhé půle přáteláku nastupovali vyhecovaní hráči s vystřídaným brankářem. V tu chvíli jako by je studená sprcha z počátku zápasu rezehřála, vstřelili další dvě branky a zvrátili tak vývoj utkání ve svůj prospěch. Hráči FC Zličín byli nástupem Tempáků ve druhé půli zaskočeni. "Za stavu 4:5 jsem už věřil v naše vítězství," prohlásil trenér Hozák. Dvě branky vstřelil výborně hrající Michal Beneš a jednu dobře se orientující Adam Pekárek. Radost z vítězství nám sebrali zličínští po vstřelení vyrovnávací branky po chybě obrany 15 minut před koncem zápasu. Závěrem nelze než svěřence mladší přípravky pochválit za vyrovnaný výkon s o rok staršími hráči FC Zličín.

FC Zličín - FC Tempo B 5:5 (3:2)
Branky Tempa: Obermajer a Beneš 2, Pekárek.
FC Tempo: Blažka, Novotný – Rod, Buzek, Obuškevič, Obermajer, Koubek, Beneš, Hozák, Šebek, Staněk, Pavlásek, Tököly, Pekárek.