Ml. žáci A: FC Tempo - FSC Libuš 1:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 02. 04. 2007

Generálkou na jarní část soutěže nám bylo utkání s mužstvem FSC Libuš, kterou reprezentovalo mužstvo Motorletu C, které na podzim hrálo přebor Prahy za Háje. Utkání bylo od začátku velmi náročné, protože soupeř měl kvalitu, zejména po fyzické stránce. Kluci ale dobře odolávali a soupeři nic nedarovali. V 18. minutě jsme se ujali vedení překrásnou brankou Hájka, kterou vstřelil z 25 metrů do šibenice. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, byl to více boj než fotbal. Bohužel se nepodařilo zrealizovat všechny útočné akce podle našich představ, protože na brankové šance jsme měli určitě navrch.

Hned na začátku druhého poločasu došlo na má slova, která jsem hráčům kladl v šatně na srdce a v čase 30:31 dostáváme po soupeřově rychlé a překvapivé kombinaci, na kterou kluci vůbec nezareagovali, vyrovnávací branku. V podstatě do konce utkání vypadal obraz hry jako v prvním poločase, ale ani jednomu mužstvu se nepodařilo vstřelit vítěznou branku. Závěrem děkuji všem hráčům za dobrý přístup k utkání a zejména k celé zimní přípravě, což se na jejich výkonech projevilo. Nyní se pokusíme udržet postavení v tabulce a pro naše mladší kolegy vykopat postup.

FC Tempo - FSC Libuš 1:1 (1:0)
Branka Tempa: 18. Hájek.
FC Tempo: Žurav - Petrák, E.Čech, Lehký, Jirsák, Stejskal, Herdegen, Hájek, R.Čech, Horn, Neitsch. Střídali: Čutka, Tintěra, Šilhavý, připraven Jusyp.