St. dorost: FC Tempo - Čechoslovan Chuchle 5:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 07. 04. 2007

Starší dorost si v úvodním jarním střetnutí připsal povinnou výhru v souboji s poslední Chuchlí a posunul se v neúplné tabulce na druhé místo. Zápas začal velmi dobře, když hned ve 3. minutě zužitkoval Hurka přihrávku od Šulce. Ve 20. minutě si oba hráči pozice vyměnili a Šulc z hranice malého vápna zvýšil na 2:0.

Ve druhé půli se povedeným sólem zakončeným branku ukázal obránce Satýnek, ze skrumáže se podruhé prosadil Šulc a skóre uzavřel přesným lobem v dresu Tempa debutující Pechar. "S přístupem hráčů i s výsledkem jsem spokojen, ale někteří z nich se příště musí soustředit jen na svůj výkon, nikoli na komentování výroků rozhodčího," uvedl trenér Antonín Tichý.

FC Tempo - Čechoslovan Chuchle 5:0 (2:0)
Branky: Šulc 2, Hurka, Satýnek, Pechar.
FC Tempo: Heřmánek - Satýnek, Hlavík, Sopuch, Basl - Sova, Šulc, Podroužek (61. Turek), Balun (66. Hodač) - Hurka (69. Kožíšek), Pechar (68. Vitásek).