Ml. přípravka A: Újezd nad Lesy - FC Tempo 0:3

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 17. 04. 2007

V sobotu 14. dubna jsme nastoupili ke druhému mistrovskému zápasu jarní části. Naším soupeřem byl Újezd nad Lesy, tým druhý v tabulce. Zápas začínal až po obědě, bylo krásné počasí a my doufali v dobrý výsledek. i když po předchozím zápase s Duklou jsme byli spíše pesimističtí. Klukům jsme ale trrochu promluvili do duše a věřili, že to bude mít nějaký účinek.

Už v první půlce jsme se přesvědčili, že se kluci poučili, zápas začali s velkou bojovností, touhou vyhrát a po prvních minutách bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. My jsme měli pocit, že jsme přijeli s úplně jiným týmem než na Duklu. Kluci konečně taky hráli jako jeden tým, prali se o každý balon a statečně bojovali. Soupeře jsme prakticky nepustili blíže k naší brance, jen chyběl ten vysněný gól. První půlka skončila 0:0.

Druhý pločas jsme začali ve velkém stylu a hned ve 26. minutě se dostavil první zasloužený gól vstřelený Ondrou Schwankem po přihrávce od Pavla Slavíčka. Náš první úspěch potvrdil hned ve 27. minutě Martin Sláma a třetí gól vstřelil ve 30. minutě stejný hráč po přihrávce od Štěpána Kuriše. Zbývajících dvacet minut již žádná branka nepadla, ale měli jsme stále navrch a ani ve druhé půlce Újezd vážněji neohrozil naši branku.

Klukům patří za předvedenou hru velká pochvala. Všichni bez vyjímky předvedli svou nejlepší hru, ale hlavně hráli jako jeden tým, respektovali se, pěkně si nahrávali a předvedli fotbal, na který se hezky dívalo.

Újezd nad Lesy – MPA 0:3 (0:0)
Branky: Sláma 2, Schwank
FC Tempo: Píro - Adámek, Sláma, Slavíček, Chleborád, Hlaváč, Jelínek, Klíma, Žákovský, Schwank, Hasman, Klajbl, Kuriš.