St. přípravka B: Čechoslovan Chuchle - FC Tempo B 3:3

Autor: Martina Heincová <heincovam(at)centrum.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 18. 04. 2007

Na začátku zápasu jsme se ujali vedení po střele Šmída, kdy mu dopomohl soupeřův gólman. Pak jsme měli několik možností, ale nepovedlo se nám je proměnit v gól. Soupeř před koncem první půle vstřelil branku a vyrovnal na 1:1.

Ve druhé půli jsme po přímém kopu Hrstky vstřelili druhý gól a opět byli ve vedení, ale soupeř během chvilky vyrovnal s pomocí našeho hráče na 2:2. Pak soupeř proměnil další šanci v gól a prohrávali jsme 2:3. V posledních dvou minutách Jan Moudrý alespoň vyrovnal na 3:3. Trenér Jiří Šak byl zklamaný přístupem týmu k zápasu, který se ani herně nevydařil.

Čechoslovan Chuchle - FC Tempo B 3:3 (1:1)
Branky Tempa: Šmíd, Hrstka, J.Moudrý.
FC Tempo: Moudrý O. - Moudrý J., Heinc, Hrstka, Šváb, Brümmer, Mencl, Kriesman, Holub, Kofroň, Žákovský, Šmíd.