Ml. dorost: FC Tempo - Dolní Počernice 7:0

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 18. 04. 2007

Druhé jarní utkání jsme sehráli na horní trávě. Malé hřiště a nerovný terén vyhovoval lépe soupeřově taktice nakopávaných balonů, než naší snaze po kombinaci. Dlouhé minuty jsme se nemohli dostat do správného tempa a balón nás v rozhodujících chvilkách neposlouchal. Paradoxně k prvnímu gólu nám pomohl nerovný terén, kdy balón odskočil obránci soupeře přímo k Balunovi, který vysunul Hurku a od 30. minuty vedeme 1:0. O čtyři minuty se situace opakuje a David Balun se opřel do odraženého míče a dává naši druhou branku.

O přestávce po domluvě v kabině a vystřídání horkem indisponovaného Horny Sopuchem, jsme v pozměněném rozestavení hráli mnohem lépe. Právě Sopuch uvolnil Hurku a ve čtvrté minutě druhého poločasu vedeme již 3:0.

O dvě minuty později Kuba Hurka nahrává Pecharovi, který začíná svůj střelecký koncert 4:0. Kluky hra evidentně baví a snaží se o zvýšení našeho náskoku. Leč naše šance nevyužíváme. To trvá až do 59. minuty, kdy France ideálně uvolňuje Pechara, který skoruje podruhé 5:0. Postupně pak střílejí mimo branku nebo do tyče France, Benda, Mrázek, Balun a Pechar. Některé střely pochytal brankář Počernic a záchránil svůj tým od ještě větší porážky. V 73. minutě byl však bezmocný proti střele Pechara z přihrávky Hnata. Šestá branka soupeře dorazila, a tak se utkání dohrává za naší trvalé převahy, kdy naši hráči předvádějí pěkné akce. V nastaveném čase se míče zmocňuje France, postupuje k brance ve výhodné pozici sám nestřílí, ale nesobecky přihrává Pecharovi, jenž svoji čtvrtou brankou završuje naše vítězství 7:0. A tak za krásného slunečného počasí, po trápení v prvním poločase, jsme zápas kolektivním výkonem dovedli k vysoké výhře.

FC Tempo - Dolní Počernice 7:0 (2:0)
Branky: Pechar 4, Hurka 2, Balun.
FC Tempo: Flaks - Přikryl, Macák (53. Louda), Nehasil (64. Benda), Basl - Horna (41. Sopuch), Balun, Mrázek, France - Hurka (58. Hnat), Pechar.