Ml. žáci A: Admira Praha B - FC Tempo 0:5

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 24. 04. 2007

V dalším utkání jarní části soutěže jsme nastoupili proti mužstvu Admira B. Hrálo se za krásného počasí na pěkné umělce třetí generace. Oproti utkání s ČAFC nedošlo v sestavě k velkým změnám. Od začátku se hrálo oboustranně ve velkém tempu. V prvním poločase jsme zbytečně komplikovaně pronikali do soupeřova pokutového území a nedokázali pořádně zakončit. Výjimkou byla branka Hájka ve 12. minutě utkání. Soupeř celý první poločas podával velmi kvalitní výkon, i když jsme převážně byli na jeho půlce, ale přesto jsme se nemohli prosadit.

Po přestávce hned ve 31.minutě zvýšil Škopek na 2:0 a to z mého pohledu soupeře dostalo do kolen a navíc začal odcházet i po fyzické stránce. Hráli jsme střídavě lépe a hůře, ale přeci jenom hra na umělce je trochu jiná a někteří hráči se s tím špatně vyrovnávali. Dnes jsem nebyl zcela spokojen s výkonem v defenzivě až na malé vyjímky, proto budu muset přitvrdit, protože již za dva týdny nás čeká utkání jara proti Vyšehradu a nedisciplinovanost některých hráčů by se nám nemusela vyplatit, proto se začneme na toto utkání připravovat od tohoto týdne.

V dnešním utkání dostali všichni nominovaní hráči příležitost. Závěrem přesto dnes klukům děkuju za bojovnost, i když, jak jsem již uvedl, ne vše se dařilo.

FK Admira Praha B - FC Tempo 0:5 (0:1)
Branky: 12. a 52. Hájek, 31. Škopek, 45. E.Čech, 46. Mašek.
FC Tempo: Žurav (50. Yusyp) - Petrák, E.Čech, Lehký, Jirsák, Herdegen (31. Stejskal), Škopek (45. Tintěra), Hájek, Mašek, Horn, Novák (45. Neitsch).