St. přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Vyšehrad B 1:1

Autor: Martina Heincová <heincovam(at)centrum.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 24. 04. 2007

Na zápas jsme si museli vypůjčit brankáře ze starší přípravky A a jednoho hráče, protože náš tým opět porazila nemoc. V první půli jsme se ujali vedení penaltou Šmída a měli hodně šancí na další branku, ale nevyšlo to. Ke konci druhé půle soupeř vyrovnal na 1:1. Kluci hráli obětavě a většinu zápasu na soupeřově půlce. Škoda, že se nepodařilo ještě skórovat, ale s výsledkem byl trenér Šak spokojený, protože oproti minulému zápasu do hry kluci tentokrát dali vše. Zároveň jsme chtěli poděkovat vypůjčeným hráčům Valentovi a Vaškovi Novákovi za pomoc.

FC Tempo B - Slavoj Vyšehrad B 1:1 (1:0)
Branka Tempa: Šmíd z penalty.
FC Tempo: Valenta - Novák V., Moudrý J., Heinc, Hrstka, Šmíd, Šváb, Mencl, Kofroň, Kriesman.