Ml. dorost: Řepy - FC Tempo 12:2

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 25. 04. 2007

Debakl. Bojovnost a chuť hrát fotbal zřejmě kluci v sobotu nechali na Tempu. Rozladění z hřiště, jehož rozměry hraničí s regulérností, bylo na nich vidět již v šatně před zápasem. Na hřišti se od první minuty hrála kopaná. Po kombinaci ani stopa. Domácím jejich plácek evidentně svědčil. Dlouhé nákopy, minely naší obrany a Řepy vedou snadno 3:0. Do poločasu jsme nic nepředvedli, ba právě naopak. Inkasovali jsme počtvrté.

Domluva o přestávce sice probudila hráče, ale pouze do doby, než jsme dostali pátou branku. Sice jsme snížili Francem, ale zápas jsme dohrávali jen z povinnosti. Domácí využili našeho zápalu ke zlepšení skóre a zvláště v období od 73. minuty nám každou minutu dali branku. Konečný výsledek 12:2. Přístup našich hráčů lze označit za ostudný. Slabou omluvou může být jen věková převaha soupeře a neúčast několika hráčů základní sestavy.

Řepy - FC Tempo 12:2 (4:0)
Branky: France, Balun.
FC Tempo: Macák - Přikryl (41. Sehnoutka), Selichar, Nehasil, Louda - Matějka, Balun, France, Šulc - Hnat, Lana (53. Procházka)