Ml. přípravka A: SK Aritma - FC Tempo 2:2

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 01. 05. 2007

V neděli 29.4. jsme hráli 15. kolo soutěže proti Aritmě na jejím hřišti. Na podzim nás Aritma porazila, a tak jsme přijeli naladěni na odvetu a doufali, že tentokrát zdoláme Aritmu my.

Úvod zápasu se nám velmi vydařil, když jsme hned v 1. minutě zahrávali roh a Petřek, který se k němu postavil, se trefil rovnou do branky za mírného přispění soupeře. Na to ale Aritma odpověděla hned ve 4. minutě vyrovnáním po zaváhání naší obrany. Následoval celkem vyrovnaný souboj, i když jsme chvílemi Aritmu více tlačili, ale jaksi nám vázla koncovka. Až v 17. minutě jsme opět kopali roh, ke kterému se znovu postavil Petřek, poslal míč pěkně před branku, kde se vhodně postavil Slavíček a stav byl 1:2 pro nás.

Následovala opět vyrovnaná hra, ale ve 25. minutě znovu zaváhala naše obrana, soupeřům se povedl únik, náš gólman malinko zaspal, později vyběhl a Aritma vyrovnala. První půlka skončila stavem 2:2 a stejný výsledek byl i v závěru, jelikož ve druhé půlce se gólově neprosadila ani jedna strana, i když šancí bylo na obou stranách dost.

Tentokrát kluci bohužel nepředvedli úplně nejlepší výkon, zejména ve druhé půlce. Je škoda, že jsme Aritmu nezdolali, protože jsme na vítězství měli.

Aritma - FC Tempo 2:2 (2:2)
Branky Tempa: Petřek, Slavíček.
FC Tempo: Píro - Adámek, Sláma, Slavíček, Chleborád, Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Schwank, Hasman, Petřek, Kuriš.