Do zápasu s druhým týmem tabulky jsme nastoupili s odhodláním odčinit debakl
z Řep. Fotbal se od začátku hrál ve svižném tempu. Obě obrany měly problémy
s rychlostí útočníků. V 13. minutě Pechar vysunul Hurku a ten vsítil naši vedoucí branku. V dalších minutách se Podolí snažilo vyrovnat a my jsme kontrovali brejky. Pak přišla první osudová chvíle, kapitán Podolí si velice ostře vyšlápl na Míru Pechara. Výsledkem byly krvavé šrámy, poškozená kopačka a vyřazení Míry na delší dobu ze hry. Soupeři se však přes náš mírný chaos, způsobený narychlo přeskupením našich řad pro hru v deseti, vyrovnat nepodařilo.
Jediným ziskem Podolí byly naše tři žluté karty.Tento smolný zápas pro nás skončil porážkou 1:4, když v 80. minutě Podolí skórovalo počtvrté. Utkání přineslo pro hráče ponaučení, že se dá při koncentrovanosti na hru a nasazení hrát s každým. Odnesli jsme si pěkné šrámy v podobě pošramoceného Mírova nártu a zhmožděné nohy Petra Flakse. Díky zraněním a vyloučení jsme odehráli víc než polovinu zápasu v oslabení a nebýt vyrovnání z penalty, kdo ví jak by zápas dopadl. Je však třeba podotknout, že Podolí bylo lepší, ale ne o tolik, kolik je bodový rozdíl mezi mužstvy v tabulce.
FC Tempo - Slavoj Podolí 1:4 (1:0)
Branka Tempa: Hurka.
FC Tempo: Flaks - Louda (61. Šulc), Macák, Nehasil, Hlavík (77. Matějka) - Mrázek(79. Lahoda), Pechar, Balun, Horna - Hurka, France (70. Vu).