Ml. přípravka B: Třeboradice - FC Tempo B 0:9

Autor: Oldřich Novotný <>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 07. 05. 2007

Původně se mělo hrát přímo v Třeboradicích na obnoveném krásném trávníku. Ráno jsme se dozvěděli, že se hraje na hřišti Avie v Čakovicích. Po trochu komplikovaném hledání hřiště jsme dorazili na místo a hned jsme se připravovali na mistrovský zápas s předposledními Třeboradicemi. Počasí bylo pro dobrou kopanou více než příznivé. Pod mrakem a teplo bez větru svědčilo našemu týmu.

Ihned od začátku zápasu zatlačili Tempáci soupeře do defenzívy. Vytvářeli si postupně tlak, a způsobovali tak zmatky v obraně SK Třeboradice. Ve čtvrté minutě první půle skóroval první brankou Šebek. Za dvě minuty neminul branku domácích Obermajer. Do konce poločasu byli domácí stále pod tlakem a na jejich bezzubé hře to bylo znát. Nedokázali si vytvořit jedinou gólovou šanci. Ve 14. minutě skóroval Pekárek a do konce poločasu ještě provětral síť Průša. Po první půli stav 0:4.

Po chvilce odpočinku a taktických radách trenéra Hozáka nastoupili jeho svěřenci na dalších 25 minut se změnami v sestavě. Vystřídali se i bránkáři. Novotného vystřídal v brance Blažka a mohlo se začít hrát. V šesté minutě druhého poločasu se opět prosadil Pekárek, a upravil tak stav na 0:5. Celá druhá půlka zápasu se odehrála v režii Tempa. Třeboradičtí si s návaly útoků nevěděli rady a už byli také unavení. Několik nádherných akcí předvedli místním divákům naši útočníci i obránci. V 18. minutě se do branky trefil po nádherné přihrávce podruhé Průša.

Posledních pět minut zápasu Třeboradice vysadily, a tak excelentně hrající Koubek si připsal na své konto po minutě hned dvě perfektní branky po samostatném úniku na brankáře. Černou tečkou bylo jeho zranění na levé ruce po střetu s domácím brankářem. Sečteno a podtrženo SK Třeboradice – FC Tempo Praha 0:9. Opět se potvrzuje stoupající úroveň kluků MPB. Škoda jen, že takto nehráli už na podzim. Pozice v tabulce na 6. místě byla potvrzena.

Třeboradice - FC Tempo 0:9 (0:4)
Branky: Pekárek, Průša a Koubek 2, Obermajer, Beneš, Šebek.
FC Tempo: Novotný, Blažka - Rod, Koubek, Šebek, Obuškevič, Buzek, Obermajer, Průša, Beneš, Pekárek, Hozák, Janský, Staněk, Blažka.