Ml. přípravka C: Sokol Kolovraty - FC Tempo 0:10

Autor: Petr Kamitz <kamitz(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 07. 05. 2007

Po úmorné cestě do pražských Kolovrat, kdy jsme museli čelit mnoha zácpám a dopravním komplikacím jsme v 16:30 nastoupili k již 11. zápasu Mini Cupu. Ačkoli se tým Kolovrat drží na 4. místě tabulky, rozdíl mezi oběma týmy byl značný. Začalo to hned první minutou, kdy domácí odkopem na rohový kop zachraňovali první nebezpečnou akci Tempa. K míči se postavil Martin Obuškevič a přímo z rohového kopu jej zatočil do branky a s malým přispěním brankáře skončil míč v síti – 0:1!

Přišlo uklidnění, soupeř se na naši polovinu dostával sporadicky, ale ani nám se moc nedařilo se dostávat do zakončení, jelikož domácí většinou bránili se všemi kluky před vlastní brankou. Ovšem ve 12. minutě se podařilou Vojtovi Soukupovi ze skrumáže střelou zvýšit naše vedení na 2:0. Hra byla dost chaotická, kluci se přizpůsobili hernímu stylu domácích, kteří hráli stylem kde je míč, tam jsou všichni. Dvě minuty před koncem poločasu se poprvé v zápase také trefil Matěj Koubek a uzavřel tak skóre první půle na 3:0 pro Tempo.

Do druhého poločasu kluci nastoupili s tím, že začnou hrát svou hru a za nedlouho po úvodním hvizdu, stejně jako v prvním poločase, jsme zvedali ruce nad hlavu. Martin Obuškevič vybojoval míč u naší branky a přeběhl celé hřiště s míčem u nohy a před brankou namířil přesně a zvýšil na 4:0. Po této brance začala kanonáda. Dvě minuty nato se trefil do černého Koubek – 5:0. Za další dvě minuty to bylo již 6:0, když Soukup skvěle přihrál Koubkovi a ten prostřelil tvrdou ranou vše, co mu stálo v cestě. Na 7:0 zvyšoval kapitán mužstva Tomáš Mašek, hrající ve druhém poločase uprostřed zálohy. Do konce zápasu už zvyšoval až na konečných 10:0 třikrát Matěj Koubek, když se prosadil přes slabou obranu soupeře, kde hráli kluci narození v roce 2001 a dokonce i 2002!

V následném penaltovém rozstřelu jsme dominovali také, když jen jednou jsme zaváhali a nedali gól a následně Petr Hájek inkasoval pouhou jednu branku, takže skóre po penaltovém rozstřelu bylo 6:1 pro Tempo.

Sokol Kolovraty - FC Tempo 0:10 (0:3)
Branky: Koubek 6, Obuškevič 2, Soukup a Mašek.
FC Tempo: Mišovič (21. Hájek) – Málek, Mašek, Jirků – Obuškevič, Soukup, Koubek – Polívka. Střídali: Šinárek, Tököly, Juzek, Hájek (21. Mišovič), Hanzlík.