Ml. dorost: Horní Měcholupy - FC Tempo 14:0

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 08. 05. 2007

Na velice pěkné hřiště vedoucího družstva I.A. třídy, které ještě neztratilo ani bod, jsme přijeli bez zraněných Pechara, Flakse, Loudy a nemocného Hurky posilněni žáky, kteří však v poledne dohráli zápas o vedení v tabulce. Výchozí pozice obou družstev proto byly značně rozdílné. Zápas pro nás začal navíc smolně. Varecha při odkopu od branky trefil spoluhráče, od kterého se míč odrazil soupeři, který i přes snahu Přikryla, ho dopravil do branky. To běžela druhá minuta. O pět minut později, po nedoruzumnění Šulce s Varechou, útočník Měcholup pouze dokopl míč směřující do naší branky. Tak špatný začátek poznamenal naše mužstvo, které se z tohotu úvodu do poločasu nevzpamatovalo. 8:0 bylo špatné.

Do druhého poločasu jsme vyměnili tři hráče a přeci jen hráli o něco lépe. Vydrželo nám to však pouze jedenáct minut, než soupeř pokračoval v brankostroji. Zápas jsme pak již dohrávali. Na konečném skóre 14:0 se kromě faktů uvedených výše podepsal špatný výkon středních záložníků.

Horní Měcholupy - FC Tempo 14:0 (8:0)
FC Tempo: Varecha - Přikryl, Benda, France, Šulc (41. Vu) - Mrázek, Hlavík (34. Kožíšek), Balun, Horna - Hnat (41. Sehnoutka), Nehasil.