Muži B: FC Tempo B - Čechie Smíchov 8:2

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 09. 05. 2007

Do souboje o další vítězství nastoupila Benfika posílena o Jurtíka, Kondráše a Netušila z áčka. Na horním hřišti jsme od prvních minut začali útočně. Naše aktivita byla odměněna v páté minutě. Jurtíkova střela z trestného kopu skončila v síti Čechie. Pak jsme si vybrali naši tradiční oddechovou chvilku a umožnili Čechii po desítce a dorážce získat vedení 2:1. To byl pro nás budíček. Branku Čechie jsme ohrožovali neustále. Vyrovnání přišlo ve 26. minutě z Kondrášovy kopačky. O čtyři minuty později skóroval z velkého úhlu Kondráš podruhé - 3:2. Naše převaha byla výrazná a soupeřem nám byl víc nerovný terén než Čechie. Ve 43. minutě se dostal ke slovu Luky a pěknou střelou po zemi zvýšil na 4:2. Náš tlak byl drtivý. Po centru z levé strany se dostal k zakončení Netušil a poslal svoji vizitku gólmanovi Čechie 5:2. Poločasový hvizd rozhodčího byl pro hosty vysvobozením.

V úvodu druhého poločasu jsme se chvíli zahřívali, než jsme začali běhat a hrát fotbal. Na hřiště se postupně dostali Albl, Hron a Březina. V 64. minutě, po krásném pasu Morávka, Martin Havel zkušeně přehodil brankáře - 6:2. O minutu později Jurtík vysunul Kloudu, a ten po zemi k vzdálenější tyči zvýšil na 7:2. Šance Březiny skončila tradičně u brankáře, Jurtíkova střela ve sběrně a Hronova na tyči. To jsou tři z našich několika šancí, které jsme ve druhém poločase zahodili. Minutu před koncem unikl po levé straně Kondráš, nahrál po zemi před prázdnou branku Jardovi Březinovi, který zakončil naše zdařilé vystoupení osmou brankou.

FC Tempo B - Čechie Smíchov 8:2 (5:2)
Branky Tempa: Kondráš 2, Jurtík, Lukačovič, Netušil, M.Havel, Klouda, Březina.
FC Tempo: Heřmánek - Fetr (61. Albl), Netušil, Urban, (56. Hron), Hozák (71. Březina) - M.Havel, Morávek, Jurtík, Klouda - Lukačovič, Kondráš.