St. dorost: SK Střešovice B - FC Tempo 2:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 16. 05. 2007

Začátek výborný, v 5. minutě jsme se ujali vedení Turkem z penalty. Druhý gól přidal v 9. minutě po standardní situaci Šulc. Hru jsme měli pod kontrolou, přesto se soupeři podařilo snížit, ale včas jsme zareagovali a po další standardce zvýšil Podroužek na 1:3.

Dvacet minut po pauze měli domácí tlak, ale vymanili jsme zásluhou dalšího trestného kopu se Šulcovým zakončením. Po chybě obrany soupeř snížil, ale v závěru přidal pojistku Trikal. Za předvedený výkon klukům děkujeme.

SK Střešovice 1911 B - FC Tempo 2:5 (1:3)
Branky: Šulc 2, Turek z penalty, Trikal, Podroužek.
FC Tempo: Heřmánek - Turek, Sopuch, Šulc, Balun (76. Horna), Podroužek (41. Vitásek), Trikal, Bartošek, Pechar, Hurka, Hlavík (61. Hodač), Pechar.