Muži B: Sokol Písnice - FC Tempo B 2:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 16. 05. 2007

Začali jsme dobře. Vlastně hned při prvním útoku domácí faulovali Beneše. K míči se postavili Lukačovič s Budákem a druhý jmenovaný z 18 metrů prostřelil zeď - 0:1 ve druhé minutě. Obdržená branka domácí nabudila, ale obrana pracovala bezchybně. Tedy jen do 30. minuty. Domácí zahrávali roh. Přízemní centr sklepl středový hráč k zadní tyči a obránci nedokázali dorážce zabránit - 1:1. Ale i Tempo útočilo. Za další dvě minuty Beneš zaútočil po pravé straně a jeho centr Šíma hlavou zužitkoval ve druhou branku. O poločase střídali zranění Šafránek a Hozák.

Takže "Netu" šel na posledního a předstopera hrál "Luky", kterého post v útoku zaujal Březina. Ten uviděl hned žlutou kartu, když celkem zbytečně atakoval domácího brankkáře. V 80. minutě domácí vyrovnali. Bylo to ve fázi hry, kdy byli lepším celkem. Dlouhý aut z levé strany do vápna útočník sklepl za sebe a házejíci hráč dlouhým lobem přes celou bránu přehodil Dvořáka. Ale ani teď se domácí z vyrovnání neradovali dlouho. Opět za dvě minuty přihrál Šíma rozběhnutému Březinovi a ten tentokrát netrefil tyč, jako před několika okamžiky, ale zavěsil vítězný gól.

Sokol Písnice - FC Tempo B 2:3 (1:2)
Branky Tempa: Budák, Šíma, Březina.
FC Tempo: Dvořák - Fetr (61. Albl), Šafránek (46. Klouda), Netušil, Hozák (46. Březina) - Morávek, Beneš, Zelený, Budák - Šíma, Lukačovič.