Ml. dorost: FC Tempo - Háje JM 0:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 17. 05. 2007

Se šesti staršími žáky v základní sestavě nastoupil mladší dorost na domácí trávě do dalšího boje o body. Zápas jsme začali bojácně a po chybě v bránění rohového kopu a brejku soupeře jsme prohrávali 0:2. Hru jsme v poli vyrovnali, ale před brankou byl aktivnější soupeř. Naše nesmělé útoky končily před pokutovým územím. Za nezměněného stavu jsme odcházeli do šaten.

Druhý poločas jsme zahájili aktivněji a občas i vystřelili. Háje spoléhaly na dlouhé výkopy brankáře a brejky, které jsme s obtížemi likvidovali. Petr Flaks nás několikrát podržel před další brankou, ale třetímu gólu, opět po rohovém kopu, nezabránil. Naší největší šancí byla vydařená střela Baluna, kterou bránkář Hájů jen s obtížemi zlikvidoval. To však na změnu skóre nestačilo. Přes porážku 0:3 lze kluky za výkon ve druhém poločase pochválit, protože se snažili vyrovnat s fyzickou vyspělostí soupeře.

FC Tempo - Háje JM 0:3 (0:2)
FC Tempo: Flaks - Mrázek, Horna, Benda, Hlavík (41. Nehasil), Šulc (73. Štech), France, Balun, Hnat, Matějka (48. Procházka), Sehnoutka (67. Lacina).