Ml. přípravka A: FC Tempo – Slovan Bohnice 5:1

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 17. 05. 2007

V úterý 15.5. jsme předehrávali 18. kolo soutěže doma proti Slovanu Bohnice, který jsme na podzim porazili. Sešel se nám téměř celý tým a povzbuzeni nedělní výhrou nastoupili kluci bojovně do utkání.

Od začátku zápasu bylo vidět, že Bohnice budou vyrovnanějším soupeřem než Junior a Slavia. Více navštěvovali naši polovinu hřiště, i když se jim v prvním poločase nedařilo vážněji ohrozit naši branku, a tak jsme dvakrát skórovali jen my a to v obou případech zásluhou Schwanka, který dokázal v 17. a 20. minutě zužitkovat přímý kop.

Druhá půlka se také hrála spíše na straně soupeře, i když už naši branku ohrožoval více. Ve 30. minutě opět zvyšujeme tentokrát z kopačky Chleboráda, který využil nahrávku od Kuriše. Poté soupeř trochu více na nás zatlačil a ve 33. minutě snižuje na 3:1. Ve 48. minutě se po pěkné přihrávce Večerníka nemýlil Hlaváč a zvýšil na 4:1. Poslední gól utkání přidává ve 49. minutě opět Schwank a znova z přímého kopu.

Zápas byl celkem pěkný, kluci se snažili, i když by mohli ještě zlepšit vzájemnou komunikaci a více na sebe mluvit, ale už se zase snažili si nahrávat i když ne vždy se vše povedlo, přesto jim za hru patří pochvala.

FC Tempo - Slovan Bohnice 5:1 (2:0)
Branky Tempa: Schwank 3, Chleborád, Hlaváč.
FC Tempo: Píro - Sláma, Chleborád, Hlaváč, Klajbl, Schwank, Kuriš, Žákovský, Bureš, Petřek, Jelínek, Hasman, Večerník, Klíma.