Ml. přípravka B: SK Hostivař B - FC Tempo B 0:3

Autor: Oldřich Novotný <>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 19. 05. 2007

Letmým pohledem na tabulku vysledujeme nejen potvrzení 6. pozice, ale i skutečnost, že dýcháme na záda dvěma týmům na 5. a 4. místě, "pouhé" 4 body nás dělí od Sokola Kolovraty a AFK Slavoj Podolí B. V tabulce pravdy jsme se poprvé za sezónu dostali do kladných čísel.

Na upravený trávník týmu SK Hostivař jsme si přijeli vylepšit skóre. Nádherné slunné počasí nám k tomu jen nahrálo. První poločas sehráli borci MPB s sluncem v zádech. To bylo pro naše bojové barvy, kterými se opětovně kluci nechali nastříkat, výhodné. Soupeřovi útočníci si po celou dobu prvního poločasu nevytvořili šanci, která by stála za pozornost. Naopak naši chlapci se hnali k brance Hostivařských každou chvilku. Ještěže měli v brance schopného brankáře. První poločas skončil prvním důležitým gólem Hozáka 0:1 v náš prospěch.

Do druhé půle mistrovského zápasu nastupovali soupeři s odhodláním strhnout za každou cenu nepříznivý vývoj utkání na svou stranu. Opravdu se moc a moc snažili. Naši borci se nedali. Rozehrávali s přehledem a přehrávali soupeřovi útočníky ve všech směrech. Během druhé půle zápasu si ani tak SK Hostivař nevytvořila žádnou šanci vstřelit branku. Naopak jsme to byli my, Tempáci, co se ještě dvakrát po velmi vydařených akcích trefili do černého. Branku vstřelil z nemožného úhlu Pekárek a upravil stav na 0:2, po vydařené přihrávce se do třetice trefil Koubek. Konečný výsledek 0:3 pro FC Tempo je více než povzbudivý.

"Kluci zrají jako víno," poznamenali trenéři Hozák, Jánský, Pekárek a Šebek. Pravdou je, že mistráky se zatím daří, nesmíme to však zakřiknout.

SK Hostivař B - FC Tempo B 0:3 (0:1)
Branky: Hozák, Pekárek, Koubek.
FC Tempo: Novotný, Blažka - Rod, Koubek, Šebek, Obučkevič, Buzek, Obermajer, Průša, Beneš, Pekárek, Hozák, Janský.