Ml. přípravka C: Bohemians 1905 - FC Tempo 0:7

Autor: Petr Kamitz <kamitz(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 21. 05. 2007

Za parného sobotního odpoledne jsme byli hosty Bohemians 1905 na hřišti na Štěpničné. Dle postavení v tabulce se dal čekat jasný zápas, ale po celý první poločas jsme měli se soupeřem co dělat.

V začátku zápasu jsme byli o malinko lepším týmem, jinak výkon obou týmů byl v prvním poločase srovnatelný. Naše útočné tahy vedl především Matěj Koubek, ale chyběla k úspěšnému dotažení do konce buď střela či finální přihrávka. Ale přeci jenom se nám podařilo skórovat, to když se k odraženému míči před brankou dostal Vojta Soukup a bez problémů skóroval a dostal nás do vedení – 1:0.

Po úvodní brance nastalo uklidnění, domácí se dostávali také do hry, ale buď narazili na naši obranu, či byli nepřesní. Teplé počasí ubíralo sil, a tak přišla vhod i mimořádné přestávka v půlkách obou poločasů na doplnění tekutin. Nám taková pauza přišla vhod, když jsme se těsně před ní trefili podruhé. Úspěšným střelcem druhého úspěchu byl Dominik Ctibor, který opět doklepl míč do prázdné branky a zvýšil na 2:0. Do konce poločasu se již nic nestalo a mohli jsme v poločase odpočívat a nabrat síly do druhé půle.

Ve druhém poločase nastal čas našeho navrátilce do sestavy, Matěje Koubka, který si s chutí zastřílel a čtyřmi zásahy posunul skóre na 6:0. Jeho prudké a dobře mířené střely nebylo možné chytit a hra se odehrávala především ve středu hřiště a před domácí brankou. Poslední slovo měl v zápase Honza Polívka, který po přihrávce Koubka zvyšoval už na 7:0.

Šance na vstřelení dalších branek sice ještě byly, ale buď byli naši střelci nepřesní či důraz domácích obránců byl větší než ten náš. A když poslední vážnou akci domácích útočníků vyřešil i s notnou dávkou štěstí gólman Mišovič, skončilo utkání naším jasným vítězstvím.

Bohemians 1905 - FC Tempo 0:7 (0:2)
Branky: Koubek 4, Polívka, Soukup, Ctibor.
FC Tempo: Mišovič – Hájek, Mašek, Jirků – Koubek, Soukup, Polívka - Tököly. Střídali: Ctibor, Šinárek, Juzek, Lidický.