Ml. žáci A: Union Žižkov - FC Tempo 2:10 = postup!

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 22. 05. 2007

Tak je to tady, dnešní výhra rozhodla o našem druhém postupu během uplynulých čtyř let, nic na tom nezmění ani výsledek zbývajících dvou mistrovských utkání. Touto cestou děkuji celému realizačnímu týmu a rodičům za skvělou spolupráci. Oslavu chystáme po posledním domácím utkání v neděli 10.6. od 15.15 proti Pragovce. Tímto si dovolím připomenout rodičům, že po utkání proběhne organizační schůzka k soustředění a zhodnocení spolupráce s rodiči v této sezoně.

Nyní se vrátím k průběhu utkání.Nastoupili jsme proti mužstvu Unionu Žižkov. Začali jsme skvěle a ve druhé minutě jsme vedli brankami Horna a Nováka 2:0. Kluci se potom nechali ukolébat a v podstatě nehráli, k čemuž vydatně přispělo úmorné vedro, ale to je samozřejmě neomlouvá! Nutno podotknout, že jsme intenzivně ostřelovali branku soupeře, ale opět bez brankového efektu a klidu při zakončení. V tomto zejména vynikal Novák. Vůbec to nebyl nějáký pěkný zápas, kluci byli soustavně osočováni, že jsou dorostenci a podobnými nesmysly.

Druhý poločas začal později, protože činovníci Unionu prováděli konfrontaci hráčů a řešilo se to zápisem u rozhodčího. V šatně jsme s hráči probrali chyby ve hře a zdravě je vyhecovali, jak odpovědět na útoky proti nám s tím, že je potřeba soupeři vstřelit další branky, aby byl klid. To se také podařilo a přidali jsme dalších šest branek. Dnes jsem nebyl vůbec spokojen se hrou v defenzivě, o čemž svědčí dvě obdržené branky, i když jedna byla z penalty po nesmyslném faulu.

Union Žižkov - FC Tempo 2:10 (0:4)
Branky: 25., 40., 41. a 58. Mašek, 20. a 37. E.Čech, 1. Horn, 2. Novák, 54. Tintěra, 56. Hájek.
FC Tempo: Čutka (50. Jusyp) - Petrák, Stejskal, Lehký, Jirsák, Herdegen (52. Žurav), E.Čech, Mašek, Hájek, Horn (41. RČech), Novák(41. Tintěra).