Muži B: FC Tempo B - Junior B 3:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 22. 05. 2007

V horkém nedělním odpoledni jsme do zápasu vykročili příliš vlažně. Ve třetí minutě se hosté dostali k brankové čáře a zpětná přihrávka, kterou nabíhající hráč poslal pod břevno, znamenala vedení Junioru. Ten si stále udržoval herní převahu. Tempo nedokázalo udržet míč na zemi, a tak vázla kombinace. Až ve 28. minutě se domácí vrátili do hry. Podroužek vybojoval míč, přihrál jej Šímovi, který mu jej vrátil do běhu a "Podry" střelou pod břevno srovnal skóre.

Ve 36. minutě si obrana Tempa vybrala opět slabší chvilku. Míč se dostal k pravému záložníku Junioru, ten utekl zraněnému Hozákovi a střelou k druhé tyči dal gól na 1:2. Místo Hozáka šel do útoku Březina, Klouda se stáhl do obrany a Šíma do zálohy.

Ve druhém poločase se Tempo snažilo o zvrat. Vyčerpaného Podroužka vystřídal Trikal. Domácí se snažili hrát aktivněji. Více kombinovali a snažili se udržet míč na svých kopačkách. Ale v 51. minutě si Klouda špatně rozuměl s Dvořákem v brance. Centrovaný míč odhlavičkoval jen do strany. Útočník Junioru u něj byl první a skvěle trefil - 1:3. Tempo se však nevzdávalo. V těchto okamžicích bylo utkání dost nervózní. Žluté karty dostali Šíma (54), Havel (57), Morávek (57). Avšak v 75. minutě při takové trmě-vrmě před brankou Junioru se míč ocitl před Netušilem a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a snížil na 2:3. Tempo pokračovalo v aktivní hře a v 79. minutě zahrávalo roh. Centr přistál na noze Lukačoviče, ten je sklepl Šímovi a jeho střela znamenala vyrovnání.

Junior hrál sympatický rychlý fotbal. I když Tempo mu situaci svými výpadky v defenzivě značně ulehčilo, první místo mu zřejmě právem náleží.

FC Tempo B - Junior B 3:3 (1:2)
Branky Tempa: Podroužek, Netušil, Šíma.
FC Tempo: Dvořák - Fetr (78. Albl), Šafránek, Netušil, Hozák (36. Březina) - Klouda, Podroužek (46. Trikal), Morávek, Havel M. - Lukačovič, Šíma.