Ml. dorost: ABC Braník B - FC Tempo 6:1

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 23. 05. 2007

Na branickou trávu jsme nastoupili v deseti. Bez neomluvených dorostenců Hurky, Kožíška a Sopucha a některých žáků, kteří odjeli na chaty. Deset statečných se postavilo za úmorného vedra soupeři s nebývalou vervou. Naše aktivní obrana nedovolila branickým mnoho, s vyjímkou desáté minuty, kdy se jim podařilo skórovat po nedorozumění obrany. My jsme ohrožovali soupeřovu branku střelbou z dálky a brejky. To nejlepší jsme si nechali do poslední minuty prvního poločasu, kdy Balun ideálně uvolnil Patrika Hnáta a ten vyrovnal na 1:1.

To bylo velké povzbuzení do druhého poločasu. Soupeř vystřídal dva hráče a my jsme bojovali dál. Braničtí se snažili útočit více po stranách a tento způsob se v deseti bránil stále obtížněji. Únava se na našich hráčích projevovala stále víc, vždyť Procházka a Hnát měli v nohách již jeden zápas. Po jednom úniku po straně získal Braník roh, který jsme neubránili a domácí vedli 2:1. Tento moment se ukázal jako zlomový.

O dvě minuty později přidali domácí další branku. I přes veškerou snahu a bojovnost se nám nepodařilo snížit. Naopak s dalšími střídajícími hráči se převaha domácích zvyšovala a přibývaly branky do naší sítě. Po nevyužité šanci Jirky Vu odešlo našich deset hráčů poraženo 1:6. I přes vysokou porážku byl výkon kluků výborný. Odehráli celý zápas v deseti a soupeř vystřídal 15 hráčů.

ABC Braník B - FC Tempo 6:1 (1:1)
Branka Tempa: Hnat.
FC Tempo: Flaks - Matějka, Nehasil, Mrázek, Přikryl - Vu, Balun, Horna, Procházka - Hnat.