Ml. přípravka A: FC Tempo - Optimum sport 7:1

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 05. 06. 2007

Ve 20. kole soutěže jsme hostili předposlední tým tabulky Optimum. Po prohře na Motorletu a ztrátě šance na druhé místo v tabulce ale stále žije šance umístit se na místě třetím, podmínkou je ovšem neprohrát.

V první půlce, ač jsme na soupeře více tlačili, se nám dlouho nedařilo poslat balon do soupeřovy sítě. Střeleckou smůlu prolomil až ve 22. minutě Sláma, který zakončuje po přihrávce od Chleboráda a ujímáme se vedení 1:0. To se ale Optimu nelíbilo a vzápětí si vytvořil velkou šanci srovnat, když se jeho hráči povedl samostatný únik, který ale naštěstí výborným zákrokem zlikvidoval náš gólman. Po této akci začali kluci ještě více bojovat a ve 24 minutě zvyšujeme zásluhou Chleboráda, který zužitkoval přihrávku od Slámy. Naše vedení pečetí ještě ve 25. minutě Schwank z přímého kopu. Stav po první půlce byl 3:0.

Do druhé půlky nastoupili kluci daleko bojovněji a více uzavřeli soupeře na jeho polovině což přineslo kýžený výsledek už ve 27. minutě, kdy po samostatné akci provětral síť soupeře Schwank. Hned ve 29. minutě dostává Slavíček pěknou přihrávku od Kuriše a zvyšuje již na 5:0. Ve 33. minutě zahrál Petřek roh a balon si šikovně našel Sláma, který ho dostrkal do branky. Stejný hráč přidává ještě jeden gól po samostatné akci ve 43. minutě a vedeme již 7:0. Pak ale kluci malinko polevili a v 50. minutě se soupeř natlačil k naší brance, kde jsme bohužel ve vápně faulovali a kopala se penalta, kterou soupeř proměnil, a uzavřel tak stav zápasu na 7:1.

FC Tempo - Optimum sport 7:1 (3:0)
Branky Tempa: Sláma 3, Schwank 2, Chleborád, Slavíček.
FC Tempo: Hasman - Sláma, Chleborád, Adámek, Klajbl, Schwank, Kuriš, Žákovský, Petřek, Jelínek, Píro, Klíma, Fikarová, Slavíček.