Muži B: Šeberov B - FC Tempo B 3:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 06. 06. 2007

Na nové umělce Šeberova jsme se moc neuvedli. V 7. minutě centr do malého vápna, dorostenec Heřmánek si pro něj nedošel a útočník hlavou trefil pod břevno 1:0. Také druhý gól byl z malého vápna. Ostrý střílený centr po zemi Heřmánek kryl, ale tvrdou ránu neudržel v rukou a Šafránek, který kryl dobíhajícího útočníka, se rázem ocitl ve špatné pozici a tak útočící hráč hravě skóroval - 16. minuta a Tempo prohrávalo rozdílem dvou branek.

Ale tentokrát hrálo Tempo, oproti minulému zápasu, disciplinovaně a trpělivě se snažilo připravit si šance. Ve 35. minutě jsme se radovali. Brankář vyrazil míč na pravou stranu. Tam byl nejrychleší Jarda Havel. Jeho střelu zblízka sice domácí gólman s námahou vyrazil, ale opět k Havlovi a ten přihrál podél branky Satýnkovi a ten se trefil - 2:1. Za čtyři minuty krásně zacentroval Netušil, Morávek si zaběhl za obranu a nedal brankáři šanci - 2:2.

Druhá půle začala dobře pro Tempo. Ve 48. minutě Hozák, když mu nikdo neběžel, vystřelil. A brankář po jeho ráně ze 30 metrů, která vymetla vingl, skákal marně - 2:3. V 55. minutě zahrávali domácí přímý kop. Centr byl přesný a útočník jej trefil hlavou náramně, a tak jsme remizovali 3:3.

Obě mužstva měla několik šancí. Šeberov možná o něco víc, ale brankáři se činili. Dobře zahráli dorostenci. Tentokrát jsme hráli trpělivě svoji hru a dokázali získat bod.

Šeberov B - FC Tempo B 3:3 (2:2)
Branky Tempa: Satýnek, Morávek, Hozák
FC Tempo: Heřmánek - Fetr (50. Šulc), Šafránek, Netušil,Hozák - Albl, Morávek, Satýnek, Havel J. - Lukačovič, Šíma.