Ml. dorost: SK Hostivař - FC Tempo 8:2

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 07. 06. 2007

Co všechno se dá zažít ve fotbale, mně předvádějí mladší dorostenci. Během nedělního dopoledne se jich pět omluvilo ze zdravotních důvodů. Z šesnáctičlenného kádru zůstaly trosky. S obavami a s Markem Bendou v roli brankaře jsem vyrazil do Hostivaře.

V době srazu tam bylo pět hráčů. Po telefonu jsem zjistil, že další jsou už u hřiště. Skutečně za chvilku nás bylo osm. Ale po Balunovi, Hornovi a Nehasilovi ani stopa. Po dalším ujištění, že jsou u hřiště, se zbytek hráčů převlékl do dresů. No chlapci byli u hřiště, ale místo v Hostivaři ve Štěrboholích. Pan Mrázek pro ně vyrazil a my začali zápas v osmi. Než chlapci nastoupili na hřiště, prohrávali jsme 4:0. Do poločasu jsme snížili na 4:2 a vyrovnali hru.

Ve druhém poločase jsme hráli se soupeřem rovnocennou partii a vypracovali si i šance, které domácí brankář zlikvidoval. Domácí také neskórovali, a tak se zápas chýlil ke konci. Závěr zápasu jsme však trestuhodně nezvládli. Po hrubých chybách jsme inkasovali další čtyři branky a odešli vysoko poraženi 8:2. Ze zápasu by si někteří jedinci měli vzít ponaučení a zlepšit svůj přístup ke kolektivu, tréninkům a zápasům. Děkuji rodičům Patrika Hnáta a Tomáše Mrázka za spolupráci.

SK Hostivař - FC Tempo 8:2 (4:2)
Branky Tempa: Hurka, Balun.
FC Tempo: Benda - Matějka, Mrázek, Nehasil, Přikryl - Procházka, Balun, Šulc, Horna - Hnat, Hurka.