Ml. dorost: FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 2:4

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 14. 06. 2007

Poslední zápas na domácí půdě se nám příliš nevyvedl. Po tradičním úvodu - omluvy šesti hráčů - se kádr zúžil na dvanáct a telefonem se mi podařilo sehnat další dvě posily od žáků. Delegovaný rozhodčí se nedostavil, a tak utkání zahájil se zpožděním v roli rozhodčího Dan Morávek. Svého úkolu se zhostil se ctí. Proti sobě stanula družstva, která se potkala na zimním turnaji na Zličíně s výsledkem 1:1. Tentokrát byl průběh utkání úplně jiný. Hosté hýřili pohybem, všude byli o krok dříve a naše slátaná sestava se ospale ploužila po hřišti. Hráli jsme pomalu, bez pohybu a většina hráčů bez zájmu. Míč nám odskakoval od kopaček, přihrávky byly nepřesné. Nebylo proto překvapením, že do kabin jsme odcházeli za stavu 0:2.

Začátek druhého poločasu byl stejně ospalý z naší strany a soupeř toho využil ke zvýšení na 0:4. Pak přišla 49. minuta a trestný kop Pechara. Brankář hostí si sáhl na míč, až když ho vyndaval ze sítě. Branková injekce nás přiměla ke zvýšenému úsilí. Příchod dvou čerstvých hráčů nám také pomohl. Naše hra se zlepšila a měli jsme i nějaké šance. Soupeř, který byl po celý zápas lepší, svoje další šance nevyužil, a tak poslední slovo patřilo nám. Balunův krásný pas našel přesně Pechara, který přidal svůj druhý gól.

FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 2:4 (0:2)
Branky Tempa: Pechar 2.
FC Tempo: Varecha - Matějka, Benda (54. Štech), Sopuch, Flaks - Mrázek, Balun, Pechar, Horna (70. Lahoda) - France, Procházka (41. Janura).