Ml. přípravka A: FC Tempo - AC Sparta Praha B 2:2

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 17. 06. 2007

V pátek 15.6 jsme měli poslední mistrovský zápas proti soupeři zvučného jména Spartě. Hrálo se na domácí půdě, což bylo pro nás výhodou. Kluci přišli naladěni na to se se Spartou utkat a ukázat jí, že fotbal hrát umíme.

Jejich touha po vítězství byla znát od první minuty, kluci se prali jako lvi a Spartě nedali balon zadarmo. Bylo dost šancí na obou stranách. Nás trochu provázela smůla, protože jsme několikrát nastřelili tyč i břevno ale gól ne a ne padnout. První gól padl až ve 25. minutě bohužel do naší sítě. Kluci odcházeli do šatny zklamaní. Trenéři jim ale pozvedli náladu, vysvětlili, že nic není ztraceno a do druhé půlky už zase nastoupili bojovně.

Jejich nálada se odrazila i v úvodu druhé půlky a konečně byli odměněni za pěknou hru vyrovnávací brankou kterou vstřelil hned ve 27. minutě Hlaváč po přihrávce od Slámy. Povzbuzeni první brankou ještě více bojovali a již ve 28. minutě jsme opět provětrali sparťanskou branku gólem Chleboráda, kterému přihrával Hlaváč a tím se dostali do vedení. Kluci se dál velmi vyrovnaně prali se soupeřem a opět se objevilo dost šancí na obou stranách a bohužel Sparta ve 44. minutě jednu za svých šancí využívá a vyrovnává na 2:2 a tento stav vydržel až do konce utkání.

Klukům patří velká pochvala za předvedenou hru, všichni se snažili a dokázali, že umíme zahrát i proti soupeři jakým je Sparta.

FC Tempo - AC Sparta Praha B 2:2 (0:1)
Branky Tempa: Chleborád, Hlaváč
FC Tempo: Píro - Sláma, Chleborád, Adámek, Kuriš, Petřek, Jelínek, Klajbl, Hasman, Klíma, Hlaváč, Žákovský.