Ml. dorost: ČZU - FC Tempo 5:4

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 21. 06. 2007

Škoda tyče, kterou jsme nastřelili v 1. minutě, takto šli do vedení domácí v 18. minutě po prudkém centru a dorážce. Ve 25. minutě stejná situace a stejný střelec - 2:0. O dvě minuty později vysunul Balun Hurka, který nás vrátil do zápasu. Boužel za dvě minuty opět skórovali domácí, do poločasu jsme přesto kontrovali Pecharem - 3:2 a domácí pak nedali penaltu - Varecha ji lapil.

V 59. minutě Pechar srovnal V 62. minutě jsme poprvé vedli, když Balun proměnil penaltu za sražení Pechara. Bohužel v závěru chtěl Sopuch hrát před vlastní brankou fotbal. Série přihrávek skončila špatně - 4:4. Dílo zkázy bylo dokonáno čtyři minuty před koncem, kdy domácí vstřelili vítěznou branku.

ČZU - FC Tempo 5:4 (3:2)
Branky Tempa: Pechar 2, Hurka, Balun.
FC Tempo: Varecha - Vu, Sopuch, Přikryl, Horna, Sehnoutka (23. Procházka), Hurka, Balun, Mrázek, Pechar, France (66. Šulc).