Hotovo za sedmnáct minut: FK Litol - FC Tempo 4:7

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 26. 07. 2007

V přípravném utkání na soustředění v Čelákovicích se Tempo utkalo s FK Litol, nováčkem středočeského krajského přeboru. Tempo předvedlo parádní úvod zápasu a v sedmnácté minutě vedlo 3:0. Do poločasu mohlo přidat další branky, ale střelci už nemířili přesně. Po změně stran trenér Dedek proházel některé posty a Litol vstřelila laciné branky. Stejný počet gólů ale dalo i Tempo a množství dalších šancí doslova zazdilo. V minulém utkání pět branek Zličínu, snad střelecká forma vydrží i do mistrovských zápasů.

FK Litol - FC Tempo 4:7 (1:3)
Branky Tempa: 13., 51. a 87. Zima, 15. a 68. Nechvíla, 17. a 59. Vrba.
Tempo: Kuchař (46. Vohánka) - Valášek, Semerák, Netušil, Komorník (46. Kuchař) - Hurka, Vrba, Hlavička, Zima - Nechvíla, Turek.