Muži B: FC Tempo B - SK Ďáblice 2:6

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 16. 08. 2007

Druhý přípravný duel sehrála rezerva proti loni ještě přeborovým Ďáblicím. Defenzíva Tempa dostala zabrat, nesmírně běhavý a také fotbalovější soupeř získal od začátku převahu a v první půli ji vyjádřil dvěma brankami.

FC Tempo B - SK Ďáblice 2:6 (0:2)
Branky Tempa: Mutafov 2.
FC Tempo: Tala, Vohánka - Blümel, Fetr, Kovář, Duchek, Vörös, Paseka, J.Havel, M.Havel, Hozák, Klouda, Tichomirov, Mutafov, Albl, Lukačovič.

V 50. minutě snížil Mutafov z penalty za faul na Albla, ale domácí začali odcházet fyzicky a soupeř přidal další góly. V 80. minutě snížil znovu Mutafov po pasu Tichomirova na 2:4, ale další útočnou snahu Tempa potestal soupeř z rychlých brejků.

"Výsledek proti silnému soupeři je přijatelný, naši hráči se nedostatky snažili dohnat bojovností, za což zaslouží pochvalu," uvedl asistent trenéra Jiří Klouda.