Muži A, příprava: FC Tempo - Sokol Teplýšovice 8:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 21. 08. 2007

V přípravném utkání dnes Tempo hlavně zásluhou hry ve druhém poločase rozstřílelo tým Sokola Teplýšovice, účastníka středočeské I.A třídy, ještě v minulé sezóně hrající krajský přebor, když mu na záchranu nestačilo ani 11. místo a 39 bodů.

První poločas byl celkem vyrovnaný, Tempo se nemohlo kombinačně příliš prosadit, přesto vedlo brankami Míky a Havlase 2:0. Po změně stran se zápas změnil na exhibici domácích a výkon je dobrou pozvánkou na sobotní přeborový duel s Přední Kopaninou.

FC Tempo - Sokol Teplýšovice 8:1 (2:0)
Branky Tempa: Zima a Rožánek 2, Míka, Havlas, Komorník, Nechvíla.
Rozhodčí: David.
Tempo: Tala, Kuchař, Vohánka - Komorník, Semerák, Netušil, Soumar, Valášek, Malíček, Míka, Hurka, Hlavička, Dedek, Nechvíla, Kondráš, Zima, Žalud, Havlas, Rožánek.