St. žáci A, příprava: Slavoj Podolí - FC Tempo 2:4

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 27. 08. 2007

Poslední přípravný zápas před zahájením sezony jsme sehráli proti našemu tradičnímu soupeři v přípravě - Slavoji Podolí, hrajícímu v nastávajíci sezoně 1.třídu. Na hřiště soupeře jsme přijeli téměř v kompletní sestavě až na dosud tři nepřítomné hráče, které zastoupili kluci z B týmu.

První poločas byl vyrovnaný, po naší chybě v defenzivě se soupeř ujal vedení. Opět byl problém v zakončení, i když bylo spoustu šancí, nakonec se podařilo Hornovi vyrovnat. O přestávce došlo k "mytí hlav" a výkon týmu se začal zlepšovat, i když opět po chybě obrany prohráváme 1:2. Činnost v defenzivě byla naší slabší stránkou a citelná byla nepřítomnost zraněného Jirsáka. Naopak jsme dali dnes dvě branky hlavou po rohových kopech. Svůj podíl na dnešním výkonu měla určitě hra na umělé trávě.

Určitě kluky chválím za bojovnost až do poslední minuty utkání a velkou snahu zvrátit nepříznivý výsledek. Potěšující byla dělná atmosféra v mužstvu oproti utkání s Dolními Počernicemi. V sobotu nastoupíme na Bílé Hoře a uvidíme, jak se nám povede v prvním utkání o body, jsem mírným optimistou.

AFK Slavoj Podolí - FC Tempo 2:4 (1:1)
Branky Tempa: 20. Horn, 52. Hnat, 62. Stejskal, 70. Lehký.
Tempo: Varecha - Lehký, E.Čech, Štech, Lacina, Stejskal, Škopek, Mašek, Hájek, Hnat, Horn. Střídali: M.Novák, Dvořák, Sehnoutka. Připraven: Jusyp.