Muži B, příprava: FC Tempo - FK Zlíchov 5:1

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 27. 08. 2007

Generálka na první zápas "B" se vydařila. Naším soupeřem byl tým Zlíchova. Od první minuty měli mírně navrch hosté. Když přestala skřípat naše sehranost, utkání začalo nabírat jednoznačný průběh. Pro fotbalové labužníky byla naše první branka. Lob Petra Dedka byl ukázkový. Druhá branka byla podobně ukázková. Rozehraný trestný kop Havla na novice v našem dresu Paseku a jeho střela znamenala vedení 2:0. Naše útočná aktivita byla v prvním poločase narušena pouze nedorozuměním, které pomohlo hostím ke snížení stavu na 1:1.

Změny o přestávce znamenaly pouze narušení naší ofenzívy. V útočné fázi se naplno projevil svoji rychlostí a technikou Dan Prokop, který svůj výkon korunoval brankou. Zápas se nadále odehrával v naší režii a výše skóre byla závislá pouze na proměňování šancí, které jsme měli. Smutným okamžikem je faul hostujícího Přikryla, který znamenal zlomenou nohu našeho kapitána Martina Havla. Bilance přípravných zápasů je dvě vítězství, jedna porážka, dvě ortézy a jedna zlomená noha a tři hráči vyřazeni dlouhodobě ze hry.

FC Tempo B - FK Zlíchov 1914 5:1 (3:1)
Branky Tempa: Dedek, Havel, Paseka, Prokop, Mutafov
Tempo: I. poločas: Vohánka - Havel J., Fetr, Morávek, Blümel - Paseka, Havel M., Budák, Klouda - Dedek, Mutafov. II.poločas: Vohánka - Trikal, Hron, Pekárek, Hozák - Prokop, Morávek, Havel, Mutafov - Albl, Tichomirov.