St. žáci A: Sokol Bílá Hora - FC Tempo 1:3

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 03. 09. 2007

V úvodním utkání nové sezony jsme se utkali s mužstvem TJ Sokol Bílá Hora. Byl to zápas rozdílných poločasů. V prvním jsme hráli aktivně a předváděli jsme celkem pěkný kombinační fotbal. Příkladem byla bojovnost kapitána týmu Patricka Hnata. Terén byl katastrofální, připomínal spíše pole neorané než fotbalové hřiště, takže ani balon neposlouchal, tak jak by měl. Přesto brankami Hnata a Horna vedeme 2:0.

Po poločase hru rozkouskoval pan rozhodčí Popper neustálými diskusemi s hráči, hra nebyla vůbec uspořádaná, nařízenou penaltu proti nám nechal, poté co ji domácí neproměnili, opakovat. Přesto jsme nakonec utkání dotáhli do vítězného konce. S výkonem všech jsem ale nemohl být spokojen, proto v příštím utkání dojde k některým změnám v sestavě, spokojenost pouze se ziskem tří bodů.

Sokol Bílá Hora - FC Tempo B 1:3 (0:2)
Branky Tempa: 8. Hnat, 18. Horn, 50.Sehnoutka.
Tempo: Varecha - Lacina, E.Čech, Štech (56. Jirsák), Lehký - Hájek, Stejskal, Mašek (36. Sehnoutka), Škopek - Horn (46. Novák), Hnat.