St. přípravka B: FC Tempo B - FK Řeporyje 2:4

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 09. 09. 2007

Den 7. září a náš druhý mistrák opět na domácí půdě tentokrát proti Řeporyjím. Vzhledem k nepřízni počasí nám odpadl pondělní i čtvrteční trénink a to se zřejmě trochu odrazilo na naší hře zejména ve druhé půlce.

První poločas se hrál zejména na straně soupeře. Měli jsme několik příležitostí a nastřelili několikrát tyč. Ale góly jsme dali jen dva a to ve 13. minutě zásluhou Adámka, který sebral soupeři balon a již se nedal zastavit. Druhý gól dal po krásné akci v 19. minutě Schwank, jenž si pěkně podával balon s Klajblem. Bohužel ve 21. minutě po chybě v obraně Řeporyje snížily na 2:1.

Druhá půlka se nám vůbec nevydařila. Sice se opět hrála spíše na straně soupeře, ale nám se za celou dobu nedařilo zakončit. Naopak soupeř se na naší stranu dostal jen málo, přesto po našich chybách, jak v poli tak gólmana, se mu povedlo třemi góly a to ve 28., 39. a 49. minutě stav zápasu otočit na konečných 2:4.

Doufáme, že se kluci ze zvratu zápasu poučili a příští kolo dopadne lépe.

FC Tempo B - FK Řeporyje 2:4 (2:1)
Branky Tempa: Adámek, Schwank.
Tempo: Hasman - Adámek, Kuriš, Petřek, Jelínek, Klajbl, Schwank, Bureš, Večerník, Klíma, Hlaváč, Žákovský, Rotondo.