Ml. dorost: PSK Union - FC Tempo 5:0

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 11. 09. 2007

Na hřiště PSK Union jsme nastoupili ve vítězné sestavě z minulého kola. Ale hráči předváděli od začátku pěší fotbal. Domácí, kteří byli stejně technicky vybaveni jako my, nás převyšovali tím, že běhali. To na nás však bohatě stačilo. V obranné činnosti jsme se předháněli v chybách a jednu z nich domácí ve 14. minutě využili. Hra měla stále stejný nudný průběh a jediná změna do poločasu byl druhý gól v naší síti.

Ke zlepšenému výkonu nevedla ani přestávková bouřka v kabině ani změny v sestavě. Druhý poločas přinesl další tři branky v naší síti a zbytečný debakl 5:0. Velice zarážející je, že hráči přes vysokou prohru a předvedený výkon měli i v průběhu zápasu čas na legrácky a ani po zápase to nevypadalo, že jsme ostudně prohráli. Někteří jedinci by měli hodně zpytovat svědomí.

PSK Union - FC Tempo 5:0 (2:0)
Tempo: Macák - Janura, Louda (41. Selichar), Nehasil (41. Přikryl), Hlavík - Šmíd, Benda, Balun, Šulc - Procházka, France.