St. žáci B: FC Tempo B - Optimum sport 0:3

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 11. 09. 2007

K prvnímu mistrovskému utkaní na domácí půdě jsme nastoupili proti týmu Optima. K utkání jsem měl konečně k dispozici více hráčů, takže se sestava trochu změnila. Věděli jsme, že soupeř je hodně kvalitní a taky jsme tomu přizpůsobili naši hru a naše rozestavení (4-1-4-1). Prvních deset minut se odehrávalo ve velkém tlaku soupeře, ale potom se hra postupně vyrovnala a postupem času jsme si vytvořili i hodně slibné šance, které zaváněly gólem, jenže nikdo nebyl schopen přesně zakončit, a tak skončil poločas 0:0.

Do druhého poločasu jsme šli s tim hlavně nezaspat začátek, jenže jsme zbytečne inkasovali dva góly. Kluci už nedokázali odpovědět, sice tam snaha byla, ale naše útoky končily na soupeřově vápně. Ke konci jsme jěště inkasovali potřetí. Kluky můžu pochválit jen za první poločas, za druhý už rozhodně ne.

FC Tempo B - Optimum sport 0:3 (0:0)
Sestava: Čutka - Houška, Petrák, Herdegen, Koláček - Louda (60. Dobš) - Dvořák, Tintěra, Novák (50. Koudelka), Maslovskyy (42. Neitsch) - Matoušek (60. Šilhavý).