St. žáci A: FC Tempo - SK Zbraslav 9:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 11. 09. 2007

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti soupeři ze Zbraslavi. Začali jsme velmi aktivně, kluci hráli pěkný kombinační fotbal. Zásluhou Patricka Hnata vedeme již ve 2.minutě 1:0. Jmenovaný přidává v 5. minutě druhou branku a když Horn ve 14. minutě zvyšuje na 3:0, je dost jasno. První poločas uzavíráme brankou z 29. minuty, jejímž autorem je opět Hnat, když jí dává vzápětí po své neproměněné penaltě a svou chybu napravuje.

Do druhého poločasu nastupujeme ležérně, kluci přestávají hrát a na předváděnou hru se nedá dívat. Stále je ženeme z lavičky kupředu a pokyny zní hrát pěkný fotbal, tak jak v prvním poločase. Beru v potaz, že za stavu 4:0 kluci polevují a trochu odchází motivace, ale to nikoho neomlouvá! V 51. minutě proměňuje brilantně penaltu Erik Čech.

Od 55. minuty se částečně vracíme ke své hře a náš tlak se zvyšuje a nabírá na obrátkách. Ve 47.minutě nastupuje do utkání Michal Novák, který stačí do konce utkání svou aktivní hrou i ve spolupráci s Davidem Hornem vstřelit krásný hattrick.

Za dnešní utkání bych chtěl vyzdvihnout aktivní a příkladnou bojovnost Patricka Hnata, dále výkon Davida Horna zejména za druhý poločas a v neposlední řadě též Michala Nováka za krásný závěr utkání v podání jeho tří branek. Ostatní chválím za snahu, i když ne všem se dařilo podle mých představ.

FC Tempo - SK Zbraslav 9:0 (4:0)
Branky: 2., 5. ,29. a 57. Hnat, 66., 68. , 70. Novák, 14. Horn, 51. E.Čech.
Tempo: Varecha - Jirsák (41. Štech), E.Čech, Lacina (60. M.Petrák), Lehký - Hájek (47. Novák), Stejskal (54. Škopek), Mašek, Sehnoutka - Hnat, Horn.