Muži B: FC Tempo B - Slavoj Suchdol 4:5

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 13. 09. 2007

Proti Suchdolu, který do II. třídy letos sestoupil, jsme nastoupili s touhou bodovat. Ale zápas se začal vyvíjet úplně jinak. Již ve 2. minutě zahrávali hosté přímý kop a míč nikým netečován skončil u tyče v naší síti - 0:1. Špatná hra pokračovala. V 11. minutě to byl roh a hráč Suchdola hlavičkoval takřka sám. Přesně - 0 : 2. Hned v další minutě udělal Honza Kovář chybu a útočník, který jej připravil o míč lobem, trestal - 0:3. V té době to vypadalo, že Tempo dostane pěknej výprask. Ale ve 29. minutě zaútočil Budák, v souboji s obráncem přihrál Vörösovi, ten našel volného Březinu a Tempo se radovalo - 1:3. Bohužel ne dlouho.

Ve 37. minutě se dostal hráč Suchdola do brejku, Vohánka vyběhl, jeho střet se soupeřem rozhodčí posoudil jako faul a hosté měli kopat penaltu. Ta se kopala až po přerušené hře, kdy jsme museli brankáře Vohánku odnést ze hřiště s podezřením na zlomený kotník. Do branky se tedy postavil Marian Vörös, pro kterého byl dnešní zápas loučením s Tempem. A chybělo málo, aby ji chytil, ale proti prudké střele neměl šanci, i když její směr vystihl - 1:4. Na levou zálohu nastoupil Kamil Kovář.

Ve druhém poločase hrálo Tempo více po zemi a to se vyplatilo. V 61. minutě vystřídal Fetra Trikal a Tempo hrálo na tři útočníky. V 66. minutě centroval Paseka a Honza Kovář míč hlavičkoval do branky - 2:4. V 67. minutě střídal unaveného Kováře (Honzu) Albl. Tempo se začalo zvedat a hosté ze Suchdola už neměli sílu na soustavný tlak. Zlobili jen z brejků. Ten se jim povedl v 74. minutě. Dlouhý výkop - Blümel podklouzl a útočník už dokázal Vöröse v bráně překonat - 2:5. Ale stejně domácí hráči nerezignovali. V 81. minutě se k míči po rohovém kopu dostal opět Bříza a snížil na 3:5. V 85. minutě Albl hlavičkovval na Budáka, ten dostal míč přes obránce k Březinovi a už to bylo jen o branku 4:5. Bohužel jsme tu vyrovnávací již nevstřelili.

Vyhrál spíš šťastnější než lepší. Je špatné, když během minuty dostaneme dva góly. Ale je dobře, že nás to nepoložilo a dokázali jsme bojovat.

FC Tempo B - Slavoj Suchdol 4:5 (1:4)
Branky Tempa: Březina 3, Kovář J.
Tempo: Vohánka (37. Kovář K.) - Blümel, Fetr (61. Trikal), Kovář J. (67. Albl), Slavíček - Vörös, Budák, Prokop, Paseka - Dedek, Březina.