St. žáci A: SK Ďáblice - FC Tempo 0:3

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 16. 09. 2007

K dalšímu soutěžnímu utkání jsme nastoupili na horké půdě mužstva z Ďáblic, které dosud neztratilo ani bod. Snažili jsme se hrát zodpovědně ze zajištěné obrany a s postupným přechodu do útoku. Důležité bylo, že obrana eliminovala soupeřova útočníka, který byl v dresu domácích nejnebezpečnějším hráčem na hřišti. Toto ale nemohu říct o druhém poločase, kdy obrana rovným dílem tomuto hráči svojí nedůsledností poskytovala dostatek prostoru, z čehož několikrát ohrozil nebezpečně naší branku. První poločas jsme vyhráli 2:0 dvěma brankami Hnata.

Jako již téměř pokaždé do druhého poločasu v našem podání nastoupilo úplně jiné mužstvo, snad bychom potřebovali hrát bez přestávky. Hra byla bez pohybu se spoustou chyb v osobních soubojích a zejména bez důrazu a s celou řadou nepřesných přihrávek. Z toho všeho těžil soupeř a stále častěji nebezpečně dotíral a ohrožoval naši branku. Ve 46.minutě dává Michal Novák na 3:0 a soupeř trochu ubírá na tempu. Nutno pochválit brankáře Varechu, který zejména ve druhém poločase zlikvidoval několi nebezpečných střel a tým v těžkých chvílích podržel. Negativem dnešního utkání je, že jsme opět nevyužili nespočet rohových kopů ke vstřelení branky a ani v přímých střelách na branku to nebylo nicmoc. Při větším důrazu by to bylo veselejší.

Přesto jsme nakonec těžké a důležité utkání dovedli do vítězného konce. Zisk těchto tří bodů má pro nás cenu zlata, vzhledem k cílům, které stojí před námi v této sezoně.

SK Ďáblice - FC Tempo 0:3 (0:2)
Branky: 16. a 30. Hnat, 46. Novák.
Tempo: Varecha - Jirsák (56. Petrák), E.Čech, Lacina, Lehký - Hájek, Sehnoutka, Mašek, Štech (36. Stejskal) - Hnat, Horn (36. Novák).