Muži B: AFK Slavoj Podolí C - FC Tempo B 1:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 18. 09. 2007

Na, pro Tempo zakleté, umělce Podolí jsme chtěli získat první soutěžní body. Do hry se tedy postavili hned tři útočníci. Hned po uvodním tlaku domácích Tempo v šesté minutě zaútočilo. Honza Kovář centroval Morávkovi a ten zblízka překonal domácího brankáře. Za čtyři minuty přidal další branku Paseka, ale na jeho hlavičkovanou "malou domů" byl Klouda v brance krátký, a tak skončila pod břevnem naší branky. Ve 40. minutě poslal Morávek dlouhý míč na rozeběhnutého Dedka a ten střelou k druhé tyči vrátil vedení Tempu.

Ve druhém poločase se hra přesunula většinou do středu hřiště a ani jeden tým neměl výrazně navrch. Až v 84. minutě Tempo kopalo volný přímý kop. Březina si postavil míč a jeho střela podél zdi po přizvednutím obránce skončila tam, kde měla - 1:3. Tempo získalo první vítězství, ale ne všichni hráči předváděli, co měli.

AFK Slavoj Podolí C - FC Tempo 1:3 (1:2)
Branky Tempa: Morávek, Dedek, Březina.
Tempo: Klouda - Blümel, Paseka, Slavíček - Kovář K.(61.Hozák), Kovář J., Morávek, Prokop - Dedek, Březina, Trikal (65.Tichomirov, 76. Hron)