St. žáci B: ABC Braník B - FC Tempo B 5:1

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 18. 09. 2007

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na hřišti Braníka, sestava se moc nelišila od té z minulého zápasu. Již ve 2. minutě zahrál Koláček ve vápně rukou a pískala se penalta - 1:0. V 10. minutě po pasu domácího hráče za obranu, když gólman Jusyp čekal a byl nedůrazný, sebral mu domácí utočník míč a byl z toho druhý gól. Poté jsme nevyužili šance z trestného kopu ani z několika rohů. Ve 35. minutě si gólman Jusyp srazil míč do branky - 3:0. V prvním poločase padly také nějaké žluté karty, které v druhém poločase hrály svoji hru.

Do druhého poločasu jsme provedli pár změn. Ve 37.minutě Houška vstřelil gól na3:1. O dvě minuty později Houška opět v šanci bohužel minul. Ve 45. minutě po zbytečném faulu zezadu dostává Prokůpek červenou kartu. V 65. minutě Petrák vyloučen po druhé žluté kartě. Potom inkasujeme ještě dvakrát a konečný stav se zastavil na 5:1.

ABC Braník B - FC Tempo B 5:1 (3:0)
Branka Tempa: 37. Houška.
ČK: Prokůpek, Petrák (oba Tempo)
Tempo: Jusyp (36. Čutka) - Houška, Petrák, Herdegen, Koláček (36. Prokůpek) - Louda - Dvořák, Tintěra, Novák (57. Dobš), Maslovskyy (25. Koudelka) - Matoušek (57. Šilhavý).