Ml. dorost: FC Tempo - FC Zličín 3:7

Autor: Daniel Morávek <danielmoravek(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 18. 09. 2007

Za krásného odpoledne zase naši mladší dorostenci dostali výprask. Již při rozcvičení před zápasem bylo tolik pohybu jako v egyptských pyramidách před objevením. Vše se přeneslo do zápasu, kde jsme po osmi minutách prohrávali 0:2. Chyběl důraz, technika, šikovnost, invence a snaha (v podstatě vše, co k fotbalu patří). Rychlost našich hráčů byla pomalu menší, než Luky točí v hospodě pivo. Navíc došlo v 18. minutě ke zranění Petra Flakse, kterého na místě stopera nahradil Tomáš Mrázek. O dvě minuty později se blýsklo na lepší časy, kdy Dan France krásně z přímého volného kopu snížil na 1:2. Žel blýskalo se jen velmi krátce, kdy soupeř prakticky po výkopu ihned zvýšil náskok. Náznak další "bouřky" přinesla 34. minuta, kdy po průniku Vaška Šmída dorážel do odkryté brány Tomáš Procházka. Tempo v tu chvíli hrálo i celkem solidně. Jenže žádnou z nadějně vypadajících akcí nedotáhlo do konce, a tak v poslední minutě opět skórovali hosté a odskočili znova na rozdíl dvou branek.

Do druhé poločasu nastoupili hráči nabuzeni (i když někteří nebyli asi ani probuzeni), ale ve 45. minutě chyboval brankář Jirka Macák a Zličín zvýšil náskok. Jirka pak svoji chybu několika výbornými zákroky napravil. Jelikož chodící fotbal z naší strany pokračoval a k tomu jsme praktikovali taktiku "nakopni a jdi", není se čemu divit, že jsme inkasovali ještě dvakrát. Naši třetí branku sice vstřelil David Balun, ale na víc než na prohru 3:7 to nestačilo. Nutno podotknout, že zcela zasloužený výsledek.

FC Tempo - FC Zličín 3:7 (2:4)
Branky Tempa: France, Procházka, Balun.
Tempo: Macák - Přikryl, Flaks (18. Mrázek), Nehasil, Hlavík (62. Louda) - Šmíd, France, Benda (70. Štech), Šulc - Procházka, Balun.