Ml. žáci B: Dolní Chabry - FC Tempo B 7:1

Autor: Tibor Oračko <tibororacko(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 19. 09. 2007

Předvedli jsme špatný vstup do utkání, hrál proti nám i vítr a hlavně výšková převaha domácích hráčů. Už ve 3. minutě jsme po chybě stopera prohrávali a v 11. minutě už Chabry z penalty zvyšovaly na 3:0.Přestali jsme hrát a bylo po zápase. Po změně stran snížil Solčány na 5:1, ale to od nás bylo vše. Dělali jsme chybu za chybou, ze kterých těžil soupeř.

Zápas se nepovedl, doufám, že jsme si vybrali ty špatné chvilky a věřím, že když zapracujeme na psychice, tak to bude jen lepší.

Citadel Dolní Chabry - FC Tempo B 7:1 (5:0)
Branka Tempa: Solčány.
Tempo: Barda (31. Valenta) - Gronych, Kojan, V.Novák, Solčány, Pyndzyn, Pecha (58. Fencl), Faktor (47. Pavlát), Klíma (54. Hanzlík), Oračko (45. Grznár), Machulka.