St. dorost, Pohár PFS: ČAFC - FC Tempo 5:0

Autor: Daniel Morávek <danielmoravek(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 20. 09. 2007

Z pochopitelných taktických důvodů se starší dorost rozhodl přenechat pohárové utkání dorostu mladšímu. Navíc nás posílil i třemi hráči, kdy hlavně Šístek a Fišer podali sympatický výkon. Především Luděk Šístek nám hodně na místu stopera pomohl. Soupeř se nás pokusil zaskočit již na začátku, kdy přesunul zápas na škvárové hřiště. Jelikož ale většina našich hráčů má ještě v živé paměti bývalý povrch na dolním hřišti Tempa, spíše nám tím pomohl. Kluci se opět na "škvarky", kde vyrůstali, vysloveně těšili. Hlavně Šulc a Benda, kteří ani neváhali použít své luxusně nablýskané kopačky určené pouze ke hře na travnatém povrchu s dostatečnou hustotou a závlahou.

V samotném zápase byli lepší domácí, ale naši hráči narozdíl od minulého utkání podali bojovný výkon, za který zaslouží pochvalu. Za první poločas bych vyzdvihl Michala Nehasila, který až na jednu chybu v závěru, zahrál dobře. V druhém poločase se výborně předvedl Petr Louda. Soupeř vyhrál sice velkým rozdílem, ale vzhledem k našemu nasazení bych řekl, že i nezaslouženě. Dva góly jim daroval Jirka Macák, který si nevzal rukavice a jeden gol postranní rozhodčí neodmávaným ofsajdem. Konečný výsledek 5:0 je tak pro nás celkem krutý. Pokud ale kluci v dalších utkáních zopakují bojovný výkon, mohlo by dojít i k výsledkovému zlepšení.

ČAFC Praha - FC Tempo 5:0 (2:0)
Tempo: Macák - Přikryl, Šístek, Nehasil, Louda - Fišer, Weinberger (33. O.Šulc), France, Šmíd (33. Benda) - Procházka, Balun.