St. žáci, Pohár PFS: FC Tempo - FC Háje 2:3

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 20. 09. 2007

V pohárovém utkání jsme nastoupili proti přeborovému mužstvu FC Háje. V 7. minutě jsme se ujali vedení 1:0 brankou Hájka po rohovém kopu. V 10. minutě soupeř vyrovnává na 1:1. Ve 12. minutě odstoupil pro zranění Novák, což též ovlivnilo další průběh utkání. Ve 42. minutě se ujímáme vedení 2:1 brankou Hnata, soupeř ale za šest minut vyrovnává. V 58. minutě si dává smolnou vlastní branku Erik Čech a na vyrovnání již nezbývá mnoho času ani sil. Utkání z naší strany bylo spíš bojovné než fotbalové. Přestože se úplně nedařilo, kluci dřeli, ale bohužel vlastními chybami jsme soupeři darovali vyrovnání a vítězství.

Zápas beru jako dobrou přípravu s kvalitním soupeřem. Konečný výsledek není až tak špatný. Negativem tohoto zápasu je, že některé opory zejména v defenzivě selhaly a ani středová řada nějak neoslnila. Naopak velkou pochvalu opět uděluji Hnatovi za výborný výkon v ofenzivě a celkovém herním projevu. Je to kapitán na svém místě! Dále obránci Lacinovi, který dnes podal nadstandardní výkon a v neposlední řadě brankáři Varechovi za velmi dobrý výkon, určitě mužstvo opět podržel. Z mého pohledu by byla na konci normální hrací doby spravedlivá remíza, kluci by si to zasloužili.

FC Tempo - FC JM Háje 2:3 (1:1)
Branky Tempa: 7. Hájek, 42. Hnat.
Tempo: Varecha - Lehký, E.Čech, Lacina, Jirsák, Hájek, Stejskal (55. Petrák), Horn, Mašek, Hnat, Novák (12. Štech).